SFAM Västmanland

Välkommen till SFAM Västmanland

Kontakt: Ordförande Hanna Trillkott hanna.trillkott@gmail.com

Hör gärna av dig till någon i styrelsen om du har frågor, idéer eller uppslag kring lokalföreningens arbete.

Vill du bli medlem? Anmäl dig här eller på startsidan med knappen Bli medlem, och ange i din anmälan att du vill tillhöra lokalföreningen i Västmanland.

Aktuellt

På grund av rådande pandemiläge har SFAM Västmanland inte anordnat några föreläsningskvällar under 2020. Vi planerar inte heller något för våren 2021 och ser hur det kan bli till hösten 2021.

Av samma anledning är årsmöte beslutat att hållas i digital form, den 17 februari 2021, klockan 18.

Styrelse

Styrelse 2020

Hanna Trillkott, ordförande, hanna.trillkott@ptj.se

Kjell Jansson, kassör, kjell.jansson@ptj.se

Ulrika Rydhamn, sekreterare, ulrika.rydhamn@gmail.com

Terese Ring terese.ring@regionvastmanland.se

Jenny Krifors jenny.krifors@ptj.se

Carolyn Koumal carolyn.koumal@capio.se

Farshid Shafizadeh drfarshid.shafizadeh@gmail.com

Ida Eriksson ida.eriksson.2@ptj.se

Jessica Raab jessica.raab@ptj.se

Firas Fattal firas.fattal@mitthjarta.se