SFAM Västmanland

Välkommen till SFAM Västmanland

Kontakt: Ordförande Hanna Trillkott hanna.trillkott@gmail.com

Hör gärna av dig till någon i styrelsen om du har frågor, idéer eller uppslag kring lokalföreningens arbete.

Vill du bli medlem? Anmäl dig här eller på startsidan med knappen Bli medlem, och ange i din anmälan att du vill tillhöra lokalföreningen i Västmanland.

Aktuellt

Årsmöte kommer att hållas webbaserat via Zoom 21/2 2022 kl 18:00

Styrelse

Styrelse 2021

Hanna Trillkott, ordförande, hanna.trillkott@ptj.se

Kjell Jansson, kassör, kjell.jansson@ptj.se

Ida Bachtiar, sekreterare, ida.bachtiar@ptj.se

Terese Ring terese.ring@regionvastmanland.se

Jenny Krifors jenny.krifors@ptj.se

Carolyn Koumal carolyn.koumal@capio.se

Farshid Shafizadeh drfarshid.shafizadeh@gmail.com

Jessica Raab jessica.raab@ptj.se

Firas Fattal firas.fattal@mitthjarta.se